Tekno Patika

  1. Anasayfa
  2. »
  3. YAZILIM
  4. »
  5. Semrush Ücretsiz Deneme Hesabı Nasıl Açılır? (2024)

Semrush Ücretsiz Deneme Hesabı Nasıl Açılır? (2024)

Semrush Ücretsiz Deneme Hesabı Nasıl Açılır?

Semrush Ücretsiz Deneme Hesabı Nasıl Açılır?, Bu yazımızda bu konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

SEMRUSH NEDİR? NE İŞE YARAR?

Semrush, web sitesi geliştirmeye yardımcı olan bir analiz yazılımıdır. Bu yazılım, SEO araştırması ve analizi ile hazırlanmış bir web sitesinin öne çıkmasını sağlarken, bazı kişiler anti-SEO araştırması yaparak tam tersi işlevsellik yaratmaya çalışmaktadır. Semrush, bir web sitesini Adword, SEO, dijital pazarlama alanları da dahil olmak üzere birçok alanda öne çıkaracak anahtar kelime önerileri yapmak ve alan adından veri alarak analitik raporlar oluşturmak için kullanılır. Semrush’ın kullanım alanları arasında ziyaretçilerinizin kaynağının tespiti, ziyaretçilerinizin kaynak dilinin tespiti, web sitenize gelen aylık ziyaretçi sayısı ve bunların zaman çizelgesi, web sitenize verilen backlinkler veya anti-SEO gibi özellikler yer almaktadır.

SEMRUSH ÜCRETSİZ HESAP NASIL AÇILIR?

Semrush Ücretsiz Deneme Hesabı açmak için, öncelikle sizden bir banka kartı veya kredi kartı talep edecektir. Mevcut kart bakiyeniz en az 1 Dolar (1 USD) olmak zorundadır. Sanal veya herhangi bir banka kartına sahip olmanız yeterlidir. Size önerimiz sanal kart kullanmanız yönünde olacaktır. Semrush Pro ve Semrush Guru hesabını ücretsiz açmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

Yukarıdaki butona tıklayarak Semrush Pro 14 günlük deneme hesabını ücretsiz açabileceğiniz kupon koduna ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki butona tıklayarak Semrush Guru 14 günlük deneme hesabını ücretsiz açabileceğiniz kupon koduna ulaşabilirsiniz.

Semrush Ücretsiz Hesap Açarken;

Yukarıdaki paketlerden hangisi size uygunsa butonlara tıklayarak erişim sağladığınızı varsayalım ”TRY IT FREE” botununa basarak işleminize devam edeceksiniz, sizden istenen kart bilgileri ve adres bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra işlemi onaylayacaksınız. Eğer kartınızda bakiye olmadığını söylüyorsa lütfen en az 1 Dolar (1 USD) bakiye yükleyin, veya kartınızı kabul etmiyorsa farklı bir kart ile deneyin. Sanal kartınızı ister bankanız aracılığıyla oluşturun isterseniz Papara, Vodafone Pay, İninal, N Kolay, Param gibi firmalar üzerinden oluşturabilirsiniz.

Not: Semrush Ücretsiz Deneme hesabınızı her hafta yeniden oluşturabilirsiniz. Bu sayede Semrush Pro ve Semrush Guru hesabına ömür boyu ücretsiz sahip olabilirsiniz.

SEMRUSH PRO VE SEMRUSH GURU FARKI NEDİR?

Semrush Pro ve Semrush Guru farkını, daha iyi anlamak amacıyla aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz, sizde size uygun olan paketi seçebilirsiniz.

SEMRUSH PROSEMRUSH GURU
Yeni Başlayanlar İçinAjanslar ve İşletmeler İçin
5 Proje
500 Anahtar Kelime
10.000 Sonuç
15 Proje
1.500 Anahtar Kelime
30.000 Sonuç
Rakip Analizi, Anahtar Kelime Araştırması, Web Sitesi Denetimi, Backlink Analizi, Reklam Araçları ve Daha FazlasıTüm Pro özelliklerine Ek: İçerik Pazarlama Aracı, Geçmiş Veriler, Çoklu Konum ve Cihaz Takibi, Looker Studio Entegrasyonu ve Daha Fazlası

SEMRUSH PAKET FİYATLARI

Semrush, Semrush Pro, Semrush Guru, Semrush Business olmak üzere üç ayrı paketten oluşmaktadır. 2023 yılı paket fiyatlarını aşağıda görmektesiniz. Bu paket fiyatları yıldan yıla farklılık gösterebilir ve fiyatlar Semrush tarafından değiştirilebilir.

SEMRUSH PROSEMRUSH GURUSEMRUSH BUSİNESS
Aylık / 129.95 DolarAylık / 249.95 DolarAylık / 499.95 Dolar

Güncel fiyatlara Semrush Paket Fiyatları tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SEMRUSH UYGUN FİYATA NEREDEN ALINIR?

Yazımızda size Semrush ücretsiz hesaba nasıl sahip olunur açıklamaya çalıştık. Semrush ücretsiz hesaba sahip olmak uğraştırıcı ve zaman kaybı yaşamanıza sebep olabilir. Peki Semrush Guru ve Semrush Pro paketlerini en uygun nereden temin edebilirsiniz? Burada lisans satışı yapan firmalar devreye giriyor. Sizde uygun fiyata Semrush hesabına sahip olmak isterseniz;

Yukarıdaki butona basarak uygun fiyata Semrush hesabı sahip olabileceğiniz firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir yazılım için lisans satın almak istiyorsak öncelikle o yazılımın üreticisinin belirlemiş olduğu fiyatlara göz atarız. Genellikle bu fiyatlar bizi tatmin etmez ve daha uygun fiyatlara lisans satın almak isteriz. Burada devreye lisans tedarikçileri yani lisans satış firmaları giriyor. Bu satış firmaları aracılığıyla dilediğiniz lisansa sahip olabilirsiniz. Bu lisans satışı yapan firmalardan biride Lisans Kovanı isimli firmadır. Son zamanlarda uygun fiyata lisans satışı yaparak Lisans Satış ve Lisans Tedarik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. Dilediğiniz lisansı bu website aracılığıla satın alabilir ve satın alım sonrasında belli bir kullanım paketi veya lisans anahtarına sahip olursunuz.

1 Yorum

  1. Umutcan Soymaz - -

    Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir